Dynamiczne SUVy w korzystnym leasingu dla firm

Leasing to najpopularniejsza forma finansowania firmowego samochodu. Ciekawostką jest fakt, iż to mikro i mali przedsiębiorcy najczęściej z niego korzystają. Często przedsiębiorcy zadają sobie pytanie, czy warto skorzystać z tej formy zakupu auta firmowego. Według wielu ekspertów jest to jedna z najlepszych form zewnętrznego finansowania samochodu w firmie. W przypadku leasingu operacyjnego możliwe będzie odliczenie całości raty leasingowej od kosztów prowadzenia działalności.

Leasing samochodów marki SEAT

Jak bardzo potrzebny w firmie jest samochód, wie każdy przedsiębiorca. Nie musi to być jednak obciążenie dla budżetu. Dlaczego leasing jest lepszym rozwiązaniem niż kredyt? Ponieważ Leasing samochodów marki SEAT jest pozbawiony opłaty wstępnej, a także nie trzeba posiadać dużej gotówki przy zakupie samochodu – sprawdź sam na: https://www.seat.pl/oferta/finansowanie/produkty-finansowe/leasing-moc-niskich-kosztow. Jeśli chodzi zaś o raty miesięczne, to są one stałe i niezbyt wysokie. Dzięki VW FS można pozyskać nowy samochód na zasadzie leasingu. Jest to leasing operacyjny, za pomocą którego można użytkować samochód przez określony w umowie czas. Ten sposób finansowania zakupu samochodu firmowego jest także przydatny w sytuacji, kiedy przedsiębiorca nie jest pewny, czy auto będzie mu potrzebne za kilka lat. Decyzję o zwrocie lub wykupie można więc odłożyć na późniejszy czas. Leasing operacyjny ma także inne zalety. Jedną z nich jest sytuacja, kiedy chcemy zamienić samochód na lepszy model W VW FS nie trzeba się martwić o środki pieniężne ze sprzedaży wykupionego samochodu. Zwracając samochód i podpisując nową umowę leasingu, można będzie cieszyć się użytkowaniem nowego samochodu.

Korzyści leasingu CUPRY Ateca dla przedsiębiorcy

 

Co daje leasing CUPRY Ateca w VW FS? Przede wszystkim przy leasingu przedsiębiorca może wykupić, o ile zechce, pojazd po zakończeniu umowy. Drugą opcją jest odnowienie leasingu na nowy samochód. Jest to o tyle świetna możliwość, że tak naprawdę można nieustannie korzystać z coraz to nowszych aut w przedsiębiorstwie. Dlaczego przedsiębiorcy tak bardzo cenią sobie leasing CUPRY Ateca? Powodem są uproszczone formalności, a także szybkie uzyskanie odpowiedzi na temat decyzji o przyznaniu leasingu. Jak duże wymagania stawiają banki podczas starania się o kredyt finansowy wie prawie każdy. Dlatego też leasing staje się coraz bardziej popularną formą finansowania zakupu samochodu firmowego. W tym przypadku wymagania VW FS są o wiele niższe i bardziej możliwe do spełnienia.

Jak wziąć samochód w leasing

Oczywiście pierwszym krokiem będzie wybór rodzaju leasingu oraz decyzja o marce samochodu. Leasing samochodu marki SEAT najlepiej będzie sfinalizować w firmie VW FS. Kolejne kroki, które będą zmierzać do celu, jakim jest zakup samochodu firmowego, to przede wszystkim ustalenie szczegółów dotyczących transakcji, a także dostarczenie niezbędnych informacji i dokumentów. Co jest więc potrzebne do umowy leasingowej? Najważniejsze to podanie: – NIP, – REGON, – KRS. Oczywiście należy złożyć wniosek leasingowy oraz dwa dokumenty tożsamości osoby, która będzie reprezentować firmę. W VW FS możemy oczekiwać niskich rat miesięcznych, a także kompleksowej obsługi dedykowanego opiekuna MFS oraz braku kosztów dodatkowych. Zaletą leasingu w tej firmie jest szybka i łatwa procedura.

Redakcja digital-finance.pl